Σε επαναδιαγράμμιση της Εγνατίας οδού και κόψιμο χόρτων επί του ερείσματος στο τμήμα Κλειδί-Πολύμυλος, προχωράει η εταιρία ΑΕΓΕΚ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ Α.Ε. και στα δύο ρεύματα κυκλοφορίας. Οι εργασίες θα εκτελούνται ως κινητό-μετακινούμενο εργοτάξιο και για τον λόγο αυτό κατά τη διάρκεια των εργασιών θα υπάρχει περιορισμός της κυκλοφορίας και αποκλεισμός τμήματος της Εγνατίας, κατά περίπτωση.
Δύο ηλικιωμένοι πνίγηκαν προχθές σε παραλίες της...
Δυστυχώς συνεχίζει να ανεβαίνει ο αριθμός των θυμάτων...