Ο Δάνης Χατζηκώστας και ο Κώστας Παπακώτας είναι υποψήφιοι, για πρώτη φορά, στις δημοτικές εκλογές της Νάουσας, ο πρώτος με τη Δημοτική Ανανέωση του Τάσου Καραμπατζού και ο δεύτερος με την Κοινωνία Πολιτών του Τάκη Ρίζου. Καλοί φίλοι και οι δυο τους, αποτελούν παράδειγμα προς μίμηση για τον πολιτικό πολιτισμό που δείχνουν. Καλό αγώνα και στους δυο τους!
Δύο ηλικιωμένοι πνίγηκαν προχθές σε παραλίες της...
Δυστυχώς συνεχίζει να ανεβαίνει ο αριθμός των θυμάτων...