Με τρεις ομιλίες, η πρώτη την Τετάρτη 14 Μαΐου στις 8,30 το βράδυ στο Αγγελοχώρι, η δεύτερη την Πέμπτη 15 Μαΐου την ίδια ώρα στον Κοπανό και η κεντρική την Παρασκευή 16 Μαΐου στην περιοχή του Ηρώου της Νάουσας (θα έχει προηγηθεί προσυγκέντρωση στον «Φόρο») πέφτει η προεκλογική αυλαία για τη «Δημοτική Ανανέωση» του Τάσου Καραμπατζού. Ο κ. Καραμπατζός αυτό το Σάββατο 10 Μαΐου διοργανώνει γιορτή νεολαίας στο espressobar CITY.
Από το Γραφείο Κτηνιατρικής της Π.Ε. Ημαθίας: Ενημέρωση...
Στις 11 Ιουλίου 2024, επιβεβαιώθηκε η παρουσία του ιού της...