Κατατέθηκε από τον συνδυασμό του Χρήστου Σκουμπόπουλου στο Διοικητικό Πρωτοδικείο η ένσταση στην απόφαση του Πρωτοδικείου Βέροιας για μη ανακήρυξη του συνδυασμού ‘Αυτοδιοικητική Συνεργασία’. Το πρωί της Τετάρτης θα δοθεί στον συνδυασμό η ημερομηνία της εκδίκασης, που κατά πληροφορίες μας θα γίνει μέσα στην εβδομάδα.
Από το Γραφείο Κτηνιατρικής της Π.Ε. Ημαθίας: Ενημέρωση...
Στις 11 Ιουλίου 2024, επιβεβαιώθηκε η παρουσία του ιού της...