Στην Ημαθία θα βρίσκεται σήμερα Τρίτη η ευρωβουλευτής της Ν.Δ. Ρόδη Κράτσα, η μόνη από τους εν ενεργεία ευρωβουλευτές της Νέας Δημοκρατίας υποψήφια και στις ευρωεκλογές της 25ης Μαΐου. Θα έχει επαφές με τις τοπικές αρχές και εκπροσώπους του εμπορικού κόσμου, ενώ στις 8 το βράδυ προσκαλεί σε φιλική συζήτηση με θέμα «Η Ευρώπη που θέλουμε και οι ευρωεκλογές του Μαΐου» στο ξενοδοχείο Αιγές Μέλαθρον.
Από το Γραφείο Κτηνιατρικής της Π.Ε. Ημαθίας: Ενημέρωση...
Στις 11 Ιουλίου 2024, επιβεβαιώθηκε η παρουσία του ιού της...