Με την υποψήφια ευρωβουλευτή και πρώην βουλευτή κ. Ελίζα Βόζεμπεργκ συναντήθηκε, κατά τη διάρκεια της επίσκεψής της στη Βέροια, ο υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος της Δύναμης Πολιτών του Κώστα Καραπαναγιωτίδη κ. Γιώργος Μπιλέκας. Κοινό σημείο των δυο τους οι νομικές επιστήμες, αφού και οι δυο τους είναι μαχόμενοι δικηγόροι, αλλά και η συμμετοχή στα κοινά, μιας και ο Γιώργος Μπιλέκας συμμετέχει, ως αντιπρόεδρος, στη δημοτική κοινότητα Βέροιας και αγωνίζεται με ευπρέπεια να βοηθήσει τον τόπο του, μέσα από το νέο δημοτικό συμβούλιο που θα προκύψει στις εκλογές του Μαΐου.
Από το Γραφείο Κτηνιατρικής της Π.Ε. Ημαθίας: Ενημέρωση...
Στις 11 Ιουλίου 2024, επιβεβαιώθηκε η παρουσία του ιού της...