Την Παρασκευή πραγματοποιήθηκε στο δημαρχείο της Βέροιας η κλήρωση του φετινού 3ου Τουρνουά 5Χ5 Κοινωνικού Σκοπού, που διεξάγεται στο ΔΑΚ Δημήτριος Βικέλας 5 Μαϊου-9 Ιουνίου, με 38 συμμετοχές φέτος. Στη φωτογραφία, από το περιθώριο της διαδικασίας, οι αδερφές Κατερίνα και Χριστίνα Γαϊτάνου, με τον συνάδελφο Αργύρη Τσιγγενόπουλο και την πρώτη σκόρερ του πρωταθλήματος της Β΄ Εθνικής γυναικών, επιθετικό του Αγροτικού Αστέρα Αγίας Βαρβάρας και της εθνικής, Αναστασία Σπυριδωνίδου.
Τον αθλητή του Kick Boxing, Αντώνη Κατσουγιαννόπουλο,...
Τον διακεκριμένο αθλητή του Kick Boxing, Αντώνη...