Τη στήριξη της ΔΗΜΑΡ στον Κώστα Βοργιαζίδη (δεξιά στη φωτογραφία μας) για τις δημοτικές εκλογές και στον Μάρκο Μπόλαρη και Δημήτρη Μούρνου (αριστερά) στις περιφερειακές εκλογές ανακοίνωσε το μεσημέρι του Σαββάτου στην Ελιά ο γραμματέας της Κ.Ε. της ΔΗΜΑΡ Θανάσης Θεοχαρόπουλος (στο βάθος). Η ανακοίνωση έγινε στη διάρκεια συνέντευξης τύπου του γραμματέα της ΔΗΜΑΡ με τέσσερις ευρωβουλευτές. (Βλέπε προηγούμενη ανάρτηση.)
Κυριακή 4/8: Απαγόρευση κυκλοφορίας στο Άλσος Παπάγου...
Ενημέρωση για την ενεργοποίηση της Απόφασης του...