Στα εγκαίνια της μονάδας του ΟΚΑΝΑ βρέθηκε ο δημοτικός σύμβουλος Βέροιας, στενός συνεργάτης του αντιπροέδρου του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου κ. Γιώργου Παπαστάμκου, κ. Βασίλης Γιαννουλάκης. Στη συνομιλία που είχε με την υφυπουργό υγείας, η κ. Μακρή ενδιαφέρθηκε για την πορεία ανάρρωσης του κ. Παπαστάμκου, ο οποίος βρίσκεται σε κέντρο αποκατάστασης των Αθηνών, συνεχίζοντας την θεραπεία του. Η κ. Μακρή ζήτησε από τον κ. Γιαννουλάκη να μεταβιβάσει στον ευρωβουλευτή μας τις θερμότερες ευχές της.
Από το Γραφείο Κτηνιατρικής της Π.Ε. Ημαθίας: Ενημέρωση...
Στις 11 Ιουλίου 2024, επιβεβαιώθηκε η παρουσία του ιού της...