Τροχαίο ατύχημα ευτυχώς μόνο με υλικές ζημιές γύρω στις 12 το μεσημέρι στο 6ο χιλιόμετρο Σ.Σ. Νάουσας-Βέροιας. Αυτοκίνητο με οδηγό έναν 40χρονο και κατεύθυνση προς Βέροια, για άγνωστους λόγους εξετράπη της πορείας του και έπειτα από αρκετές τούμπες βγήκε εκτός οδοστρώματος σε παρακείμενους αγρούς. Ο οδηγός του δεν έπαθε τίποτε.
Από το Γραφείο Κτηνιατρικής της Π.Ε. Ημαθίας: Ενημέρωση...
Στις 11 Ιουλίου 2024, επιβεβαιώθηκε η παρουσία του ιού της...