Τα αυγά τους τσούγκρισαν την Δευτέρα του Πάσχα ο Τάσος Καραμπατζός με την πρωταθλήτριά μας Σοφία Ράλλη, δημοτική του σύμβουλο και εκ νέα υποψήφια μαζί του. Το αποτέλεσμα ήταν... ισόπαλο, αλλά νικήτρια σίγουρα είναι η παράταξη του κ. Καραμπατζού, η Δημοτική Ανανέωση που ετοιμάζεται πυρετωδώς για την εκλογική αναμέτρηση του Μαΐου!
Δύο ηλικιωμένοι πνίγηκαν προχθές σε παραλίες της...
Δυστυχώς συνεχίζει να ανεβαίνει ο αριθμός των θυμάτων...