Την Παρασκευή 25 Απριλίου, στις 9 το βράδυ, θα πραγματοποιηθούν στην πλατεία Καρατάσου τα εγκαίνια του εκλογικού κέντρου του Κοινού Τόπου, του υποψηφίου δημάρχου Νίκου Κουτσογιάννη. Ήδη εντός της εβδομάδας ολοκληρώνεται και το πρόγραμμα του συνδυασμού, μέρος του οποίου θα ανακοινωθεί από τον υποψήφιο δήμαρχο στην εκδήλωση των εγκαινίων.
Έκτακτη διακοπή νερού, λόγω βλάβης από τις εργασίες...
Η Δημοτική Επιχείρηση Ύδρευσης Αποχέτευσης Βέροιας...