Η αντιδημαρχία Καθαριότητας, Περιβάλλοντος και Δημοτικής Αστυνομίας Νάουσας και ο αρμόδιος αντιδήμαρχος, Γρηγόρης Σαμαράς, ενημερώνουν τους πολίτες πως λόγω της υψηλής επισκεψιμότητας στον Άγιο Νικόλαο κατά τη θερινή περίοδο, απαγορεύεται η στάθμευση αυτοκινήτων στον δρόμο εντός του άλσους.
Θα πραγματοποιούνται συχνοί έλεγχοι και θα βεβαιώνονται παραβάσεις από τη Δημοτική και την Ελληνική Αστυνομία.
«Captain Box», η νέα συσκευή επικοινωνίας ηλικιωμένων που...
Μέσω μιας συσκευής που μπορεί να εγκατασταθεί σε κάθε...