Με τόσους πρόωρους καύσωνες στα μισά του Ιούνη, έχουμε την αίσθηση ότι φάγαμε τουλάχιστον το μισό καλοκαίρι και περιμένουμε οσονούπω τον15Αύγουστο… Αμ δε…Καυτός λίβας λέει θα «κάψει» την χώρα και πάλι αυτές τις ημέρες, ενώ στη Βέροια αρχίζουν από σήμερα 37άρια και 38αρια.
Για τα ψηλά βουνά είμαστε!
Ένα ψηφιακό μπλακ άουτ από την Microsoft κλόνισε τον...
Παγκόσμιο «χάος» χθες σε αεροδρόμια, τράπεζες και...