Τον παλιό καλό του φίλο και συμπαίκτη στην ομάδα του Άρη γιατρό στη Βέροια Κώστα Καλούδη συνάντησε πρώτον-πρώτον στο Επιμελητήριο Ημαθίας ο υποψήφιος περιφερειάρχης Γιάννης Ιωαννίδης, λίγο πριν την εκεί συνάντηση και τη συνέντευξη τύπου. Ο ασπασμός τους ήταν εγκάρδιος και οι δύο φίλοι κάθισαν για κάποια λεπτά της ώρας πριν και μετά την επίσκεψη στο Επιμελητήριο, ενθυμούμενοι παλιές καλές στιγμές δόξας και πρωταθλητισμού.
ΕΛΣΤΑΤ: Κατά 10,3% αυξήθηκαν τα θανατηφόρα τροχαία τον...
Γεμάτο το αστυνομικό δελτίο τις τελευταίες ημέρες με...