Θανάσης Τσιφλίδης, Αποστόλης Παππάς, Μυρτώ Μπέτζιου, Θωμαή Στιόκα και Μαρία Μελιοπούλου, μια ακούραστη πεντάδα υποψηφίων του Κώστα Βοργιαζίδη. Σταθερά στην πρώτη γραμμή της προεκλογικής περιοδείας διεκδικούν την ευκαιρία να εισέλθουν στο δημοτικό συμβούλιο και να συμβάλουν με τις φρέσκες ιδέες τους στη βελτίωση της καθημερινότητας του δημότη.
ΕΛΣΤΑΤ: Κατά 10,3% αυξήθηκαν τα θανατηφόρα τροχαία τον...
Γεμάτο το αστυνομικό δελτίο τις τελευταίες ημέρες με...