Την αγορά της Βέροιας επισκέφθηκε το πρωί του Σαββάτου ο υποψήφιος Δήμαρχος Βέροιας Αντώνης Μαρκούλης, συνοδευόμενος από υποψηφίους συμβούλους του συνδυασμού του και αντάλλαξε απόψεις με συμπολίτες και καταστηματάρχες. Ενώ το βράδυ του Σαββάτου επισκέφθηκε καταστήματα στον Πεζόδρομο και συνομίλησε με τη νεολαία της πόλης.
Από το Γραφείο Κτηνιατρικής της Π.Ε. Ημαθίας: Ενημέρωση...
Στις 11 Ιουλίου 2024, επιβεβαιώθηκε η παρουσία του ιού της...