Παρακολουθήσετε , στο video που ακολουθεί, την συνέντευξη του υποψηφίου αντιπεριφερειάρχη Ημαθίας κ. Κώστα Καλαϊτζίδη, με την \"Αλληλεγγύη: Σύγχρονη, Ανθρώπινη Μακεδονία\" του Απόστολου Τζιτζικώστα, στην \"Δίον Τηλεόραση\" και την εκπομπή \"από το Ε έως το Χ\" που παρουσιάζουν η Εύη Μιχωλού και ο Χρήστος Χατζημίσης.
Συγχαρητήρια επιστολή του Εμπορικού Συλλόγου Βέροιας
Η Πρόεδρος και τα μέλη της Διοίκησης του Εμπορικού...