Τη Δευτέρα 14/4 θα επισκεφθεί τη Βέροια ο υποψήφιος Περιφερειάρχης Κεντρικής Μακεδονίας Γιάννης Ιωαννίδης. Θα ακολουθήσουν προγραμματισμένες συναντήσεις με τοπικούς και θεσμικούς φορείς της πόλης μας. Κατά τη διάρκεια της επίσκεψής του θα συνοδεύεται από τον υποψήφιο αντιπεριφερειάρχη Ημαθίας Στάθη Σαρηγιαννίδη και τους υποψήφιους συμβούλους του συνδυασμού.
Ο Τάσος Μπαρτζώκας στο Προεδρικό Μέγαρο: 50 χρόνια...
Ο Αν. Γενικός Γραμματέας της Κ.Ο. της Νέας Δημοκρατίας...