Ορκίστηκε ενώπιον της δημάρχου ο πρώτος επιλαχών του συνδυασμού Τσαβδαρίδη Γιάννης Ασλανίδης, μετά την παραίτηση του επικεφαλής του συνδυασμού του. Η κ. Ουσουλτζόγλου εξέφρασε στον νέο δημοτικό σύμβουλο τις ευχές της για γόνιμη παρουσία στα έδρανα του δημοτικού συμβουλίου, αν και η θητεία του θα είναι πολύ σύντομη λόγω των εκλογών (η παρούσα θητεία ολοκληρώνεται 30 Αυγούστου). Ο κ. Ασλανίδης θα είναι παρών στην προσεχή τελευταία τακτική συνεδρίαση του δημοτικού συμβουλίου Βέροιας πριν τις εκλογές, τη Δευτέρα 14 Απριλίου.
Ο Τάσος Μπαρτζώκας στο Προεδρικό Μέγαρο: 50 χρόνια...
Ο Αν. Γενικός Γραμματέας της Κ.Ο. της Νέας Δημοκρατίας...