Συνέντευξη με Γερμανούς μαθητές είχε το πρωί της Τετάρτης η βουλευτής Ημαθίας Γεωργία Μπατσαρά, στο πλαίσιο του προγράμματος ‘The EU and Euro in crisis- an assessment from the member states’. Το ερευνητικό πρόγραμμα χρηματοδοτείται από το ίδρυμα Robert Bosch Foundation και διευθύνεται από τον καθηγητή Strohmeier του Πανεπιστημίου Τεχνολογίας στο Chemnitz της Γερμανίας.
50 χρόνια σήμερα, από την πτώση της χούντας και την...
-Στις 2.00 το πρωί της 24ης Ιουλίου επιστρέφει ο...