Συνελήφθη τις απογευματινές ώρες της Παρασκευής από αστυνομικούς της Ομάδας ΔΙ.ΑΣ. της Αστυνομικής Διεύθυνσης Ημαθίας 50χρονος για παράβαση του τελωνειακού κώδικα. Σε αστυνομικό έλεγχο του οχήματος όπου επέβαινε ο προαναφερόμενος βρέθηκαν στην κατοχή του τέσσερις κούτες των δέκα πακέτων τσιγάρων χωρίς την ειδική ταινία φόρου κατανάλωσης τσιγάρων. Τα λαθραία τσιγάρα κατασχέθηκαν και θα αποσταλούν στο Τελωνείο Βέροιας για τον καταλογισμό των διαφυγόντων δασμών.
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ανησυχητικός ο αριθμός...
-Συνάντηση Βοργιαζίδη - Λιβάνιου - Για τις...