Η αντιδημαρχία Παιδείας, Κοινωνικής Προστασίας, Υγείας και Εθελοντισμού του δήμου Βέροιας και η δημοτική λοινότητα Μακροχωρίου, καλούν του κατοίκους της δημοτικής ενότητας Μακροχωρίου, να προσέλθουν, αν το επιθυμούν, την Πέμπτη 10 Απριλίου και από 9πμ μέχρι 3μμ, στο δημοτικό κατάστημα Μακροχωρίου, για δωρεάν μέτρηση οστικής πυκνότητας.
Έκτακτη διακοπή νερού, λόγω βλάβης από τις εργασίες...
Η Δημοτική Επιχείρηση Ύδρευσης Αποχέτευσης Βέροιας...