Ξεκίνησε ήδη να λειτουργεί στην οδό Ελιάς 12 το εκλογικό κέντρο του υποψηφίου δημάρχου Βέροιας με τον συνδυασμό «Προτεραιότητα στον Δημότη» Αντώνη Μαρκούλη.
Ώρες λειτουργίας καθημερινά 10:00 έως 13:30 και 18:00 έως 22:00.
Τηλέφωνο 23310 75965.
Ξεκίνησε ήδη να λειτουργεί στην οδό Ελιάς 12 το εκλογικό κέντρο του υποψηφίου δημάρχου Βέροιας με τον συνδυασμό «Προτεραιότητα στον Δημότη» Αντώνη Μαρκούλη.
Ώρες λειτουργίας καθημερινά 10:00 έως 13:30 και 18:00 έως 22:00.
Τηλέφωνο 23310 75965.
-Συνάντηση Βοργιαζίδη - Λιβάνιου - Για τις...
Έφυγε από τη ζωή και κηδεύεται την Πέμπτη 25 Ιουλίου 2024...
Την Παρασκευή 26 Ιουλίου 2024 εορτή της Αγίας ενδόξου...
Την Κυριακή 28 Ιουλίου ο Ιερός Ναός των Αγίων Αναργύρων...
Έφυγε από τη ζωή και κηδεύεται την Τετάρτη 24 Ιουλίου 2024...
Η Yπηρεσία Kαθαριότητας του Δήμου Ηρωικής Πόλης...
Την Τετάρτη 24 Ιουλίου εορτάστηκε στην Αποστολική...
Υπεγράφη την Τετάρτη 24 Ιουλίου, μεταξύ του Δήμου...
Η είδηση της αιφνίδιας απώλειας του 66χρονου ηλεκτρολόγου Γιώργου Κουτσιώνη, το πρωί της Τετάρτης (29/5/2024), σκόρπισε θλίψη στην κοινωνία της Βέροιας. Ο Γιώργος Κουτσιώνης υπήρξε άριστος επαγγελματίας και...
Θανατηφόρο τροχαίο σημειώθηκε σήμερα, πρωί Δευτέρας 1 Απριλίου, λίγο πριν τις 10.00, στην Πατρίδα Βέροιας, όταν ΙΧ αυτοκίνητο που κινούνταν απο Βέροια προς Νάουσα , ξέφυγε απο τον έλεγχο, πέρασε στο αντίθετο...
Από τη Διεύθυνση Περιβάλλοντος - Καθαριότητας και Πολιτικής Προστασίας του Δήμου Βέροιας, ανακοινώνεται ότι επικαιροποιήθηκε από την ΕΜΥ, το έκτακτο δελτίο επιδείνωσης καιρού, το οποίο για την περιοχή μας,...
Ο χαρακτηριστικός ήχος και το προειδοποιητικό μήνυμα από το 112 ελήφθη πριν λίγο(απόγευμα Δευτέρας 04/9) από τους κατοίκους σε όλη την Ημαθία. Το «καμπανάκι» από την Πολιτική Προστασία χτύπησε λόγω της...