Δυναμική παρουσία για άλλη μια φορά του προεφηβικού τμήματος του Λαογραφικού και Χορευτικού Συλλόγου Ντόπιων Μακροχωρίου και Περιχώρων. Οι μικροί χορευτές αυτή τη φορά παρουσιάστηκαν στο 22o φεστιβάλ Παιδικών Συγκροτημάτων που διοργάνωσε ο δήμος Συκεών στη Θεσσαλονίκη και έκλεψαν την παράσταση με τις χορευτικές τους ικανότητες αλλά και τη σκηνική τους παρουσία, κερδίζοντας το θερμό χειροκρότημα όλων.
Η Κατερίνα Λιόλιου στο θέατρο Άλσους "Μελίνα...
Η Κατερίνα Λιόλιου μετά από έναν συναρπαστικό...