Από το τρακτέρ του καταπλακώθηκε 25χρονος στο Νεόκαστρο το μεσημέρι της Δευτέρας, όταν ενώ το οδηγούσε προσέκρουσε προσέκρουσε σε ανάχωμα και ανατράπηκε. Σύμφωνα με τις πρώτες πληροφορίες, ο 25χρονος αγρότης, σε σωτήρια βοήθεια του οποίου προσέτρεξαν συγχωριανοί του, βρίσκεται σε κωματώδη κατάσταση στο νοσοκομείο Βέροιας. (Φωτογραφία αρχείου.)
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Ανησυχητικός ο αριθμός...
-Συνάντηση Βοργιαζίδη - Λιβάνιου - Για τις...