Υπό εντατική παρακολούθησε βρίσκεται η 47χρονη δασκάλα από το Νησί, που την Τετάρτη παρασύρθηκε από απορριμματοφόρο του δήμου Αλεξάνδρειας στο Καμποχώρι όπου εργάζεται. Η άτυχη δασκάλα μεταφέρθηκε αρχικά στο νοσοκομείο Νάουσας, ωστόσο λόγω της σοβαρότητας της κατάστασης στο Παπανικολάου όπου υποβλήθηκε σε πεντάωρη χειρουργική επέμβαση.
Προσωρινές κυκλοφοριακές ρυθμίσεις στην Εγνατία Οδό,...
Ο ΑΝΑΠΛ. ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ,...