Ρεσιτάλ κιθάρας των τελειόφοιτων μαθητών του Ωδείου Φίλιππος Αναστάση Στοϊδη, Λάζαρου Μητσκόπουλου της τάξης του Θάνου Μήτσαλα, και Θεόφιλου Μπίκου της τάξης του Κώστα Μπραβάκη, έχει προγραμματιστεί για την ερχόμενη Παρασκευή στην αίθουσα συναυλιών του Ωδείου. Θα ερμηνευτούν έργα των Βarrios, Assad, Bach, Sor, Ponce, Narvaez, Giuliani, Lobos, Koshkin, Brouwer. Το ρεσιτάλ αρχίζει στις 8μμ και η είσοδος είναι ελεύθερη.
Η Κατερίνα Λιόλιου στο θέατρο Άλσους "Μελίνα...
Η Κατερίνα Λιόλιου μετά από έναν συναρπαστικό...