Στην εκπομπή «Κοινωνία ώρα MEGA» των Ιορδάνη Χασαπόπουλου και Ανθής Βούλγαρη σχολιάστηκαν το πρωί της Τρίτης(09/5) τα προεκλογικά σποτάκια ‘tik tok’ του Λάζαρου Τσαβδαρίδη. Οι δημοφιλείς τηλεπαρουσιαστές εντυπωσιάστηκαν από την ευρηματικότητα του υποψηφίου βουλευτή της Ν.Δ. στην Ημαθία και των συνεργατών του, ενώ σχολίασαν θετικά και το σύνθημα Στα δύσκολα…ΛΑΖΑΡΟΣ!
Με το βλέμμα στο Παρίσι για την έναρξη των Ολυμπιακών ...
Στη γαλλική πρωτεύουσα, θα είναι στραμμένα από την...