Μια μέρα πριν, μεταφέρεται η λαϊκή αγορά της Βέροιας που γίνεται κάθε Τρίτη στην οδό Θερμοπυλών του Προμηθέα, λόγω της αργίας της 25ης Μαρτίου που φέτος πέφτει Τρίτη.
Για τον λόγο αυτό το παζάρι θα γίνει την ερχόμενη Δευτέρα 24 Μαρτίου.
Μια μέρα πριν, μεταφέρεται η λαϊκή αγορά της Βέροιας που γίνεται κάθε Τρίτη στην οδό Θερμοπυλών του Προμηθέα, λόγω της αργίας της 25ης Μαρτίου που φέτος πέφτει Τρίτη.
Για τον λόγο αυτό το παζάρι θα γίνει την ερχόμενη Δευτέρα 24 Μαρτίου.
Ένας από τους σημαντικότερους υποστηρικτές του...
Το πρωί του προηγούμενου Σαββάτου 20 Ιουλίου, στην...
Η χθεσινή καλοκαιρινή μπόρα παρέσυρε φερτά υλικά και...
Τις πρωινές ώρες της Τετάρτης (24/7/2024) αναμένεται να...
Μετά τον δεκαπενθήμερο καύσωνα που βίωσε η χώρα με...
Στη γαλλική πρωτεύουσα, θα είναι στραμμένα από την...
Ανησυχία και άμεση κινητοποίηση των αρχών για να...
Για πρώτη φορά στη Βέροια, δύο λάτρεις των ηλεκτρονικών παιχνιδιών αναρωτήθηκαν πως θα ήταν να έπαιζαν το δικό τους βίντεοπαιχνιδι!! Έτσι και αποφάσισαν να περάσουν στην πράξη και δημιουργήθηκε μια...
«Τρανό παράδειγμα στην δυσλειτουργία ανάμεσα στο υπουργείο υγείας και στους γιατρούς που θα κληθούν να εφαρμόσουν το οποιοδήποτε νομοθέτημα, είναι ο νόμος για το προσωπικό γιατρό για τον οποίο και πάλι δεν...
Για μια ακόμη χρονιά, οι "Φίλοι Κλασικού Αυτοκινήτου Βέροιας" βγάλανε τις καθιερωμένες χριστουγεννιάτικες φωτογραφίες στην στολισμένη πλατεία Ελιάς στο κέντρο της Βέροιας. Συγκεκριμένα ο πρόεδρος...
Σαν σήμερα πριν από 20 χρόνια, στις 8 Δεκεμβρίου 2002, πραγματοποιήθηκαν τα εγκαίνια της Πλατείας Δημαρχείου και του υπόγειου σταθμού αυτοκινήτων(πάρκινγκ) επί δημαρχίας Γιάννη Χασιώτη. Την «κορδέλα» είχε κόψει...