Χορευτική βραδιά με παραδοσιακούς χορούς από το Λύκειο Ελληνίδων Βέροιας και τον Πολιτιστικό Όμιλο Ξηρολιβάδου διοργανώνει στον εξωτερικό χώρο του δημαρχείου της Βέροιας τη Δευτέρα στις 8 το βράδυ ο Πολιτιστικός Όμιλος Ξηρολιβάδου. Η εκδήλωση είναι αφιερωμένη στην επέτειο της Ελληνικής Επανάστασης του 1821.
Αναβάλλεται η θεατρική παράσταση «Πλούτος» του...
Αναβάλλεται η θεατρική παράσταση «Πλούτος» του...