Διαφωνίες αναφορικά με την ανά τακτά χρονικά διαστήματα παρουσίαση υποψηφίων δημοτικών και τοπικών συμβούλων από την πλευρά κάποιων δημοτικών συνδυασμών του δήμου Βέροιας, εξέφρασε στη διάρκεια της συνέντευξης τύπου την Τρίτη ο Αντώνης Μαρκούλης. Χαρακτήρισε τη συγκεκριμένη τακτική ‘παγίδα’, σχολιάζοντας ότι αυτό που πρέπει να κριθεί πρωτίστως στις δημοτικές εκλογές είναι η πολιτική τοποθέτηση και όχι τα πρόσωπα.
Στήριξη στην Κάμαλα Χάρις από τον Τζορτζ Κλούνεϊ
Ένας από τους σημαντικότερους υποστηρικτές του...