Παρέα υποψηφίων πρώτης… φουρνιάς (στις 12 Φεβρουαρίου) του Κώστα Βοργιαζίδη, στη διάρκεια της παρουσίασης της δεύτερης φουρνιάς στην Ελιά, το απόγευμα της περασμένης Δευτέρας. Ο φωτογραφικός φακός αμείλικτος για μερικούς, που τους απαθανάτισε σε άτυχο στιγμιότυπο. Τίποτε ωστόσο δεν μπορεί να μείνει ασχολίαστο στην πολιτική. Κι οι ατυχείς μπορούν να σχολιάσουν ότι είναι με τον Κώστα Βοργιαζίδη… ακόμη και με κλειστά τα μάτια!
Έρχονται αποσπάσεις στρατιωτικών σε βουλευτικά...
Σύμφωνα με ασφαλείς πληροφορίες του kranosgr.com, έρχεται...