Την ερχόμενη Παρασκευή ετοιμάζει τη συγκέντρωση των φίλων του, κατά πληροφορίες μας, ο υποψήφιος δήμαρχος Βέροιας Αντώνης Μαρκούλης. Στη διάρκεια της ανοικτής συγκέντρωσης, η οποία κατά τις εκτιμήσεις των συνεργατών του κ. Μαρκούλη θα είναι μεγάλη, ο υποψήφιος θα ανακοινώσει τη συμμετοχή του στις εκλογές, το όνομα του συνδυασμού και τα πρώτα ονόματα των υποψηφίων του στο κεντρικό και τα τοπικά συμβούλια.
Έφυγε από τη ζωή ο Γεώργιος Βύζας σε ηλικία 92 ετών
Έφυγε από τη ζωή και κηδεύεται την Πέμπτη 25 Ιουλίου 2024...