Αποστρατεύθηκαν στις ετήσιες κρίσεις των Ενόπλων Δυνάμεων ο διοικητής της ΙΜΠ Υποστράτηγος κ. Καββαδίας και ο υποδιοικητής της Ταξίαρχος κ. Τσακνής. Η ανακοίνωση αυτών που θα αναλάβουν τα καθήκοντα τους θα γίνει τις επόμενες μέρες. Οι κ.κ Καββαδίας και Τσακνής υπήρξαν λαμπροί και ικανότατοι αξιωματικοί και άριστοι χαρακτήρες και θα τους συνοδεύουν οι ευχές όλων των Ημαθιωτών στην πολιτική τους ζωή.
Από το Γραφείο Κτηνιατρικής της Π.Ε. Ημαθίας: Ενημέρωση...
Στις 11 Ιουλίου 2024, επιβεβαιώθηκε η παρουσία του ιού της...