Με την ομάδα του Α.Σ. Φέρωνα θα αγωνιστούν την Κυριακή στις 10 το πρωί τα κορίτσια του Ζαφειράκη στο ΔΑΚ Μακροχωρίου με στόχο τη νίκη, για την εξασφάλιση της συμμετοχής τους στο πανελλήνιο πρωτάθλημα χάντ-μπολ παγκορασίδων. Χορηγός της ομάδας είναι ο ΤΖΕΠΟΣ- Daily Bakery και το τμήμα τον ευχαριστεί θερμά για την υποστήριξή του.
Τον αθλητή του Kick Boxing, Αντώνη Κατσουγιαννόπουλο,...
Τον διακεκριμένο αθλητή του Kick Boxing, Αντώνη...