Την Παρασκευή στις 7μμ στο Επιμελητήριο Ημαθίας καλούνται όλοι οι παραγωγοί ηλεκτρικής ενέργειας από φωτοβολταϊκά σε συνέλευση προκειμένου να ενημερωθούν για το νομοσχέδιο που έχει κατατεθεί. Στη συγκέντρωση καλούνται να παραβρεθούν και οι ιδιοκτήτες οικιακών φωτοβολταϊκών, δεδομένου ότι το νομοσχέδιο αφορά όλους.
50 χρόνια σήμερα, από την πτώση της χούντας και την...
-Στις 2.00 το πρωί της 24ης Ιουλίου επιστρέφει ο...