Ενόψει των εκδηλώσεων του Φεστιβάλ "Γιορτές Νερού" στο Άλσος Αγίου Νικολάου, ο Δήμος Η.Π. Νάουσας με σκοπό την εξυπηρέτηση των δημοτών και την αποφυγή συσσώρευσης πολλών ΙΧ στην περιοχή του Άλσους, πρόκειται το Σάββατο 30 Ιουλίου για την συναυλία του Αλκίνοου Ιωαννίδη να πραγματοποιήσει τρία δωρεάν δρομολόγια με αστικά λεωφορεία από τη Νάουσα στον Άγιο Νικόλαο και την αντίστοιχη επιστροφή.
18ο Καλοκαιρινό Αντάμωμα στο Πολυδένδρι Ημαθίας
Ο Πολιτιστικός Σύλλογος Πολυδένδρου σας προσκαλεί...