Ένα ακόμη μεγάλο έργο, προϋπολογισμό 1,1 εκατ. ευρώ, δημοπρατεί η ΔΕΥΑΒ τον Μάιο. Πρόκειται για την επέκταση του συστήματος τηλελέγχου, τηλεχειρισμού και ελέγχου διαρροών δικτύων ύδρευσης των δημοτικών ενοτήτων Αγίας Μαρίνας, Αγίου Γεωργίου, Τριλόφου, Κωστοχωρίου, Φυτειάς, Πατρίδας, Μετοχίου, Βεργίνας, Παλατιτσίων και Συκιάς.
ΣΟΦΨΥ ΗΜΑΘΙΑΣ: Οι θέσεις της πανελλήνιας ομοσπονδίας...
Η ενταγμένη ως τακτικό μέλος στη δύναμη της ΕΣΑμεΑ...