Στον νεαρό Νιγηριανό (μέχρι πρότινος κάτοικο Βέροιας) Μάικ Ολαϊτάν, αφιέρωσαν το υπέροχο γκολ του Σάμαρη στο 33' στην Τούμπα, τόσο ο Έλληνας χαφ του Ολυμπιακού, όσο και όλοι οι συμπαίκτες του, κρατώντας με περηφάνια τη φανέλα του μπροστά στην κάμερα της Νova. Μία πραγματικά πολύ ανθρώπινη στιγμή η οποία δείχνει πόσο έχουν αγαπήσει τον συμπαίκτη τους οι παίκτες του Ολυμπιακού. Μπράβο!
Τον αθλητή του Kick Boxing, Αντώνη Κατσουγιαννόπουλο,...
Τον διακεκριμένο αθλητή του Kick Boxing, Αντώνη...