Συνελήφθη το βράδυ της Πέμπτης σε χωριό της Ημαθίας ένας 57χρονος, σε βάρος του οποίου εκκρεμούσε ένταλμα σύλληψης. Ο προαναφερόμενος εντοπίστηκε και διαπιστώθηκε ότι σε βάρος του έχει εκδοθεί ένταλμα σύλληψης της Κας Ανακρίτριας Πρωτοδικείου Καστοριάς για υπεξαίρεση. Ο συλληφθείς θα οδηγηθεί αρμοδίως.
Δήμος Νάουσας: Αγορά Ειδικού Υγρού Απόσμησης Κάδων...
Η Yπηρεσία Kαθαριότητας του Δήμου Ηρωικής Πόλης...