Μετά τα τελικά αποτελέσματα της Εφορευτικής Επιτροπής του 3ου Συνεδρίου του ΠΑΣΟΚ – ΚΙΝΗΜΑΤΟΣ ΑΛΛΑΓΗΣ, οριστικοποιήθηκε η εκλογή και του Δημήτρη Ταχματζίδη και της Ολυμπίας Αποστόλου ως μέλη της νέας Κεντρικής Πολιτικής Επιτροπής του κόμματος. Στην 142η θέση ο πρώτος και στην 255η θέση, η δεύτερη. Καλή θητεία!
Το υπουργείο Οικονομικών φροντίζει να μην γκρινιάζουν...
Με τα νεύρα, την υπομονή, αλλά και τη νοημοσύνη των...