Ο Δήμος Νάουσας ενημερώνει ότι λόγω της συμμετοχής εργαζομένων στην 24ωρη Γενική Πανελλαδική Πανεργατική Απεργία της Τετάρτης 6 Απριλίου 2022, στην οποία συμμετέχει και η ΠΟΕ-ΟΤΑ, η αποκομιδή των απορριμμάτων στις Τοπικές Κοινότητες Γιαννακοχωρίου, Ροδοχωρίου και Στενημάχου, θα πραγματοποιηθεί αύριο Τρίτη 5 Απριλίου και όχι την Τετάρτη 6 Απριλίου, όπως είχε προγραμματιστεί.
ΣΟΦΨΥ ΗΜΑΘΙΑΣ: Οι θέσεις της πανελλήνιας ομοσπονδίας...
Η ενταγμένη ως τακτικό μέλος στη δύναμη της ΕΣΑμεΑ...