Με μια μεγάλη σημαία - πανό, παρέλασαν στις 25 Μαρτίου στη Βέροια, μικρασιάτες από το σύλλογο της Ημαθίας. Μια μαύρη σημαία με το σύμβολο των 100 χρόνων από τη Μικρασιατική καταστροφή. Επετειακή χρονιά και ο σύλλογος τίμησε την εθνική μνήμη, την κατάλληλη ημέρα. Μεταξύ των τεσσάρων μελών ήταν και ο επικεφαλής της δημοτικής παράταξης των Συνδημοτών, Παύλος Παυλίδης.
Το υπουργείο Οικονομικών φροντίζει να μην γκρινιάζουν...
Με τα νεύρα, την υπομονή, αλλά και τη νοημοσύνη των...