Το καθιερωμένο παρακάθ πραγματοποιήθηκε στο Da Elio του πρώην προέδρου της Ευξείνου Λέσχης Νάουσας κ. Θεόφιλου Τεληγιαννίδη, το βράδυ της περασμένης Τετάρτης. Με υβριστό, πίτσα και φυσικά κρασί ΒΑΕΝΙ (απουσίασε όμως ο πρόεδρος!) η παρέα του Θεόφιλου (διακρίναμε τον νυν πρόεδρο της Λέσχης κ. Φώτη Φανιάδη, τους κ. Γεωργιάδη, Λογδανίδη και Ορδουλίδη και φυσικά τον πατέρα Αθανάσιο) διασκέδασε μέχρι πρωίας σε ποντιακούς ρυθμούς!
Οι χαμηλότερες σε βάση σχολές και η σχολή χωρίς...
Η θέσπιση της Ελάχιστης Βάσης Εισαγωγής έχει...