Στο γλέντι του 7ου δημοτικού σχολείου Νάουσας βρήκαμε σήμερα τους φίλους Προκόπη Μπίλη και Ιορδάνη Χατζηκώστα. Κοινό στοιχείο των δυο τους το σχολείου, όπου φοιτούν τα παιδιά τους και φυσικά η αγάπη τους για τα κοινά, έστω και αν τους "χωρίζουν" προσωρινά οι δημοτικές παρατάξεις. Ο κύβος έχει ήδη ριφθεί για τον κ. Χατζηκώστα, ο οποίος κατεβαίνει με τον Τάσο Καραμπατζό. Ο κ. Μπίλης θα είναι υποψήφιος με τον Νίκο Κουτσογιάννη, όπως αναφέρουν οι πληροφορίες μας. Ο δε συνδυασμός στον οποίο θα συμμετάσχει θα ανακοινωθεί σύντομα και θα έχει αρκετές... εκπλήξεις!
Από το Γραφείο Κτηνιατρικής της Π.Ε. Ημαθίας: Ενημέρωση...
Στις 11 Ιουλίου 2024, επιβεβαιώθηκε η παρουσία του ιού της...