Σε δεύτερο μπλόκο με τρακτέρ – μετά από αυτό του περασμένου Σαββάτου- κατεβαίνει σήμερα Τετάρτη ο αγροτικός σύλλογος «Μαρίνος Αντύπας», στη διασταύρωση της Νάουσας στο πλαίσιο πανελλαδικής κινητοποίησης. Η συγκέντρωση θα γίνει στις 12 το μεσημέρι και σύλλογος καλεί αγρότες και κτηνοτρόφους σε συμμετοχή.
Το υπουργείο Οικονομικών φροντίζει να μην γκρινιάζουν...
Με τα νεύρα, την υπομονή, αλλά και τη νοημοσύνη των...