Τις καλύτερες φετινές ατομικές επιδόσεις πέτυχε ο Γιώργος Αναστασιάδης στο διεθνή αγώνα Δρ. Αντοχής που διεξήχθη στο Cedars του Λιβάνου τις 12 και 13 Ιανουαρίου. Ο Ναουσαίος πρωταθλητής είχε δύο κατατάξεις στην τέταρτη θέση, στα αγωνίσματα των 10 χλμ και Σπριντ ΕΤ, ενώ κέρδισε 92.33 και 229,67 βαθμούς FIS αντίστοιχα.
ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΟ ΦΙΝΑΛΕ ΟΙ ΝΕΑΡΟΙ ΤΟΥ ΒΙΚΕΛΑ ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤΟ...
Πραγματοποιήθηκε το Σαββατοκύριακο 27, 28 Ιουλίου στο...