Ενδιαφέρουσα είναι η ψηφοφορία του laos-epea.gr, για τον ποιον επιλέγουν οι αναγνώστες μας ως τον καταλληλότερο δήμαρχο Νάουσας. Ήδη έχουν ψηφίσει 140 άτομα ( υπενθυμίζουμε ότι οι ασφαλιστικές δικλείδες της εφαρμογής μας απαγορεύουν πάνω από 1 ψήφο για κάθε IP) . Τα αποτελέσματα μπορείτε να τα δείτε, όπως και να ψηφίσετε και εσείς, στο κάτω δεξί μέρος του site μας.
Δήμος Νάουσας: Αγορά Ειδικού Υγρού Απόσμησης Κάδων...
Η Yπηρεσία Kαθαριότητας του Δήμου Ηρωικής Πόλης...