Λόγω επιβεβαιωμένων κρουσμάτων του σωματείου ΦΣΦ Αριστοτέλης, ο αγώνας ΚΣ Αετοί Βέροιας – ΦΣΦ Αριστοτέλης για την 6η αγωνιστική του Πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής κατηγορίας (5ος Όμιλος) της 05/12/2021, αναβάλλεται και ορίζεται να διεξαχθεί στις 15/12/2021 και ώρα 19.00 στο ΔΑΚ «Δ. Βικέλας» Μακροχωρίου.
Για μία ακόμη σεζόν στον πάγκο του Φιλίππου Βέροιας ο...
Την παραμονή του Ευθύμη Κοθρά για μία ακόμη χρονιά...